High Life
 • High Life
 • Sosyal hayatın tüm detaylarını ayrı ayrı inceleyen, gece ve gündüzü cemiyetleştiren, görmediklerinize, duymadıklarınıza, bilmediklerinize ışık tutan Antalya High Life, aylık periyotla okurlarına ulaşmaktadır. Davetler, organizasyonlar, açılışlar, spor aktiviteleri, toplantılar ve daha bir çok konuyu ele alan High Life tarafsız yayıncılığıyla siz okuyucularına sunmakta. 

   

  Antalya Life
 • Antalya Life
 • Antalya Life, sektör, dosya, araştırma, inceleme, haber, büyüteç, sosyal, yaşam, gezi, estetik, sağlık, özel ve bunun gibi birbirinden farklı ve çarpıcı konularıyla Antalya’ya yaşamına renk katan bir dergidir. Antalya Life Antalya’da bir markadır. Gündemin hemen tüm konularına yer veren yerel ve ulusal ayırt etmeksizin görüşünü objektif olarak ortaya koyan Antalya Life aynı prensiple bundan sonra da devam edecektir.

  Yılda 6 kez, yatırımcılardan sektör profesyonellerine, sağlıktan edebiyata, dekorasyondan, moda ve müziğe geniş bir içeriğe sahiptir. Antalya´nın ilk ve öncü dergisidir.

  Son zamanların en hızlı gelişen şehirlerinden Antalya´ya yeni bir soluk eklemek, kimilerine göz kulak olmak, kimileriyle yaşamı paylaşmak birçok yatırımcıya fikir vermek, başlı başına bir sektör başlangıcına fırsat tanımak amaçlarımızdan sadece bir kaçıdır.

   

  antalya web tasarım twitter anket twitter takipci twitter followers review mood