Haberantalya.com; Antalya,Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.2001 yılından itibaren yayın hayatına başlayan Haber Antalya bu süre zarfında yerel ve ulusal pek çok habere damgasını vurmuştur.A&B Medya Gurup bünyesinde bulunan portalımız Akdenizin ilk ve tek güncel haber portalıdır.Resmi verilere göre günlük ortalama 70,297 okunma oranı ile Haber Antalya yerel mecralar arasında en çok okunanıdır.70,297 ortalama tiraj ise bir çok ulusal gazetenin tirajını geride bırakmaktadır.Okuyucularımızın bize gösterdikleri güven ve desteğe teşekkür ederiz......

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran ""aracı"" olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Mimiksiz Habercilik: Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin ""iyi haber / kötü haber"", ""müjdeli haber / kara haber"" olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura ""şimdi sevinmelisin"" veya ""şimdi üzülmesin"" havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.
Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye´yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz. Bizler postacıyız. Görevimiz postayı alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Bunun dışında ""halkı aydınlatmak"", ""halka yol göstermek"", ""hükumeti yola getirmek"", ""toplumu düzeltmek"" gibi görevlerimiz yoktur.


NE YAPIYORUZ

Türkiye´de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri Ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz.

Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır..

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı Doğan Haber Ajansı İhlas Haber Ajansı

 

ANTALYANIN EN GENİŞ KAPSAMLI HABER SİTESİ

Haberantalya.com´da her gün Türkiye´den ve Dünya´dan ortalama 300 adet habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70 - 100 adet haber; normal bir internet haber portalinde ise 150 - 300 haber yer alır. Görüldüğü gibi, Haberantalya.com haber açısından zengindir.

 

 

 

antalya web tasarım twitter anket twitter takipci twitter followers review mood